Středa, 18 Květen 2016 14:14

Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov 34:18 (16:10)

Branky: Plch 8, Janeček 4, Prášek 3, Karas, Svojanovský M. a

Březina po jedné

Starší žáci v Sokolnicích nastoupili s 5-ti mladšími žáky a na výkonu i konečném výsledku to bylo znát. Střelecky se nejvíce prosadil Plch, autor osmi branek.

Aktualizováno Středa, 18 Květen 2016 14:16

Úterý, 19 Duben 2016 16:55

HK Ivančice - Sokol Juliánov 35:20 (14:9)

Branky: Prášek 6, Plch a Foltánek 4, Valehrach a Janeček 3

Družstvo starších hráčů rovněž nastoupilo nekompletní a prvních 25 minut se drželo. Po změně stran se však projevila větší vyzrálost celku domácích, kteří postupně navyšovali svůj náskok až na 15-ti brankový rozdíl.

Aktualizováno Úterý, 19 Duben 2016 16:57

Úterý, 12 Duben 2016 17:47

Sokol JuliánovSHC Maloměřice 20:20 (13:11)

Branky: Kolečkář 6, Svojanovský M.4, Prášek a Foltánek 3, Plch 2,

Březina a Šlesinger po jedné

Vyrovnané utkání starších žáků skončilo spravedlivou remízou, i když k vítězství měli blíže domácí. Ti také vyhráli první poločas o dvě branky. V druhé půli jsme vedli již 17:12, vypadalo to slibně, pak jsme však nepochopitelně polevili, soupeř šel do vedení 19:17, nakonec jsme vstřelili o 2 branky více než soupeř a uhráli „kulatou“ remízu 20:20.

Střelecky se zaskvěl Kolečkář, autor 6-ti branek, oba brankáři střídali světlé okamžiky se školáckými chybami.

Aktualizováno Úterý, 12 Duben 2016 17:49

MEZINÁRODNÍ TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ PDF Tisk Email
Pondělí, 14 Prosinec 2015 08:53

MEZINÁRODNÍ TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ

sobotu 12.12.2015 jsme organizovali v naší nafukovačce mezinárodní turnaj starších žáků JULEC CUP 2015,na kterém naši mladíci obsadili 4. místo .

Turnaj byl kvalitně obsazen a výsledky byly hodně vyrovnané, takže vládla všeobecná spokojenost.

Úterý, 17 Listopad 2015 12:11

Sokol JuliánovSokol Sokolnice 18:36 (5:18)

Branky: Lacina 6, Prášek 3, Foltánek a Martin Kosina 2, Kolečkář,

Svojanovský, Karas, Březina a Lukáš Kosina po jedné

Starší žáci na svého soupeře tentokráte nestačili. Od stavu 3:4 jsme obdrželi 10 branek v jednom sledu a nebylo o co hrát. V začátku druhého poločasu hosté zvýšili svůj náskok na šestnáctibrankový a trenér mohl improvizovat se sestavou. Hodně příležitostí dostali i hráči družstva mladších žáků – Kolečkář, Janeček, Karas, Kosina a Dvořák.

Aktualizováno Úterý, 17 Listopad 2015 12:13