Pondělí, 23 Listopad 2015 08:34

Sokol JuliánovLegata Hustopeče 22:26 (12:13)

Branky: Šustek 6, Roman 5, Pavlíček 4, Prokopec a Brhel 2,

Muškát, Bedřich a Kalousek po jedné

Byl to jasně nejhorší podzimní výkon našich mužů v dosavadním průběhu 2.ligy. Od prvních minut zápasu byli aktivnější hosté, kteří již v 8.minutě vedli 5:0 a jak se později ukázalo, byl tento náskok rozhodující. Našemu celku se sice 2x podařilo srovnat skóre, ale k definitivnímu obratu nám něco chybělo.

Výkon to byl bezkrevný, se spoustou zbytečných technických chyb, nedůraznou střelbou a i když soupeři v závěru zápasu evidentně docházely síly, nenašel se nikdo, kdo by zavelel k závěrečnému náporu. Přizpůsobili jsme se „taktice“ hostí hrát na brankovišti co nejdéle i za cenu pasivity. Škoda. Vítězství mohlo znamenat upevnění

si pozice v čele tabulky, nezbývá nám proto nic jiného, než bodovat za týden v Tišnově a poslední kolo „doma“ s Bohunicemi.