Pondělí, 14 Říjen 2013 10:48

Sokol JuliánovSokol Telnice 28:22 (14:11)

Branky: Šustek 10, Pavlíček 4, Petružela a Piňos 3, Kalousek a Lukáš

Chrást 2, Jeremias, Jirka Chrást a Čermák po jedné

Ve čtvrtém kole 2.ligy mužů jsme jasně přehráli telnický Sokol po výborném kolektivním výkonu. V úvodu zápasu hosté vedli a nevypadalo to nadějně. Po 15-ti minutách se jim však přestalo dařit a „na koni“ byl domácí celek, který poločas dotáhl do vedení 14:11.

Ani ve druhé půli jsme nepolevovali a udržovali si stále dostatečný náskok. Telnice hrála jako „opařená“, jindy bouřlivá „lavička“ držela dvacetiminutovku ticha a ani time outy nepřinášely uklidnění. Naopak domácí hráli v poklidu a účelně, postupně zvyšovali své vedení a zaslouženě bez sebemenších problémů dotáhli zápas k vítěznému konci.

Oba brankáři podali solidní výkon, zejména Tauber družstvo ve druhé půli podržel. Střelecky se opět prosadil Šustek, autor 10-ti branek, obrana byla nepropustná, chyběl snad jen rychlejší přechod do protiútoku.