MISTROVSKÁ UTKÁNÍ A ČESKÝ POHÁR PDF Tisk Email
Středa, 25 Září 2013 07:52

Sokol JuliánovSokol II. Prostějov 31:32 (18:17)

Branky: Pešák 8, Šustek 7, Jeremias, Mašta, Čermák a Pavlíček 3,

Kalousek a Chrást Jiří 2

V prvním mistrovském utkání nové sezóny se v hale na Slatinské ulici hrála vcelku solidní házená se šťastným koncem pro hostující celek. Ten prohrál první půli o branku a po většinu druhého poločasu vedl. Asi 8 minut před koncem zápasu ještě o 4 branky. V závěru střetnutí „Julec“ dotahoval, ani na kýžený bod však nedosáhl.

V prvním poločase jsme neproměnili dva sedmimetrové hody (Chrást a Muškát). To nám samozřejmě chybělo, mohli jsme vést o 3 branky a leccos mohlo být jinak.

Ve druhé půli se dobrých 20 minut nedařilo všem našim brankářům, kteří se postupně vystřídali. Zlepšený výkon v závěru zápasu už na zvrat nestačil. Několik posledních vteřin jsme hráli přesilovku 6 na 4, ale ani tu jsme nevyužili a dva ligové body po jednogólové porážce putovaly na Hanou.

O výkonu brankářů jsme už psali. Střelecky se prosadili Pešák a Šustek, na pivotu se v první půli dařilo Jeremiasovi, ostatní hráči vstřelili 3, resp. jen 2 branky. Chyběli Petružela, Chrást Lukáš a Piňos, obzvláště nepřítomnost prvního z nich byla znát.

V neděli 29.září hrají všechny naše celky na hřištích soupeřů. Mladší a starší žáci v Kuřimi, kde jsou začátky zápasů v 9:00 a 10:30 hodin. V Kuřimi nastoupí také naši muži, a to odpoledne od 15:00 hodin. Mladší dorostenci zajíždějí do Luhačovic, kde se hraje v 10:30 hodin.

Ve středu 2.října se pak pod Bílou horou hraje zápas 3.kola Českého poháru mužů. V něm druholigoví muži Sokola Juliánov přivítají ve své hale extraligový celek HC Zubří se dvěma juliánovskými odchovanci a v současné době juniorskými reprezentanty ČR Václavem a Doudou.

Aktualizováno Středa, 25 Září 2013 07:56