Středa, 18 Květen 2016 14:20

Sokol JuliánovSokol Vel. Meziříčí 33:24 (13:10)

Branky: Stein 10, Pavlíček 7, Chrást L. 6, Šustek a Chrást J. 3,

Muškát a Jeremias 2

Vítězství našich mužů poslalo definitivně celek hostí do krajské soutěže. Průměrný výkon stačil k jednoznačnému vítězství.

Aktualizováno Středa, 18 Květen 2016 14:21

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší
muži - info
Úterý, 19 Duben 2016 16:51

Sokol JuliánovSlávia Fatra Napajedla 28:30 (17:14)

Branky: Šustek 9, Pavlíček 5, Muškát 4, Chrástové po třech, Brhel a

Horník po dvou

Utkání mužů bylo v první půli pod taktovkou domácích. Po změně stran vycítil soupeř šanci a vynikal zejména v bojovnosti. Hrál zarputile a věřil si až do poslední minuty. Zpackaným závěrem dovolili domácí hostujícímu celku nejen vyrovnat, ale i „utéct“ o 2 branky, což nakonec byl i brankový rozdíl v náš neprospěch po 60-ti minutách hry.

Již v zápase s Maloměřicemi jsme si utkání prohráli až v samotném závěru zápasu, nejinak tomu bylo i v boji s posledním celkem z Napajedel. Výkon domácích byl tentokráte vlažný a bez jiskry, čehož houževnatý soupeř využil a oživil naději na záchranu.

Aktualizováno Úterý, 19 Duben 2016 16:52

muži - info
Úterý, 12 Duben 2016 17:42

Sokol JuliánovSHC Maloměřice 32:32 (14:14)

Branky: Pavlíček 8, Koubek a Roman 6, Šustek 5, Brhel 4, Chrást

Jiří 2 a Kalousek 1

Derby mužů mělo slušnou úroveň a až do posledních chvil bylo zajímavé a dramatické. 4 minuty před koncem vedl Juliánov o pět branek, přesto nedokázal vedení udržet a jen remízoval.

Po většinu zápasu jsme vedli, ve 21.minutě druhé půle i 29:23, netaktickou hrou v závěru zápasu jsme však přišli o bod, z něhož měli „překvapení“ hosté nesmírnou radost.

Aktualizováno Úterý, 12 Duben 2016 17:45

muži - info
Úterý, 15 Březen 2016 13:01

ZBYTEČNÁ ZTRÁTA BODU

TELNICE - SOKOL JULIÁNOV   25 : 25

V neděli 13.3.2016 muži hostovali v Telnici, kde jsou zápasy s naším tradičním soupeřem vždy vypjaté.

To však neomlouvá náš výkon i v nekompletní sestavě, bychom měli vedení až o 6 branek udržet !

BRANKY - Šustek a Koubek po 7, Chrást Jiří 6, Muškát, Prokopec, Brhel, Horník a Kalousek po 1

Aktualizováno Úterý, 15 Březen 2016 13:14

muži - info
Úterý, 23 Únor 2016 13:17

Naši muži 21.2.2016 hostovali v Kuřími, kde také v "polosestavě" prohráli 33:23

Nedařila se jim obrana a nenašli recept na agresívní hru soupeře. Dobrá zpráva je návrat uzdraveného Lukáše Chrásta !

STŘELCI - Roman - 7, Lukáš Chrást- 6 ,Bedřich- 3, Muškát ma Kalousek - 2, Mašta, Petružela a Horák po 1

Aktualizováno Úterý, 23 Únor 2016 13:28