MISTROVSKÁ UTKÁNÍ PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
mladší dorostenci - mladší dorostenci
Čtvrtek, 05 Květen 2016 15:05

DOMÁCÍ PORÁŽKA       

Juliánov - Litovel   26 : 36

 opět oslabené sestavě, nastoupilo družstvo Juliánova proti družstvu Tatran Litovel, který stále bojuje o první místo. Začátek zápasu kluci nezvládli a několika chybami prohrávali rozdílem pěti gólů. Chvílemi se nám však i dařilo a snažili jsme se, se soupeřem držet krok. Polovička zápasu však hlásila skóre 14:17 pro hráčeLitovle. Druhý poločas však byla zcela v režii hostujícího týmu, který několika góly odskočil a v klidu dohrál zápasrozdílem 10ti branek.

 Překvapivě se dařilo Filipu Raidovi, který odehrál zápas snad na všech postech, jakožto univerzální hráč. Za velkou snahu musí být pochválen i Janíček Šimon, který sice nedal mnoho branek, avšak udělal velmi mnoho černé práce.

Jsou ale i tací hráči, kteří trenéra zklamali, jelikož si v dorosteneckých letech myslí, že rozumí házené více než kdokoliv jiný, místo toho aby se soustředili na hru a co nejvíce pomohli týmu. Je třeba se začít více soustředit a hrát jako tým a né jako jednotlivec. Házená je týmový sport a někteří hráči, by si to měli opravdu začít uvědomovat.

 Střelci: Popela David 7, Raida Filip 5, Han Patrik a Chovanec Ondřej po 4, Havránek Michal 3, Vereš Denis 2, Janíček Šimon 1

 Trenér Čermák Petr

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Květen 2016 15:19