MISTROVSKÁ UTKÁNÍ PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
mladší dorostenci - mladší dorostenci
Úterý, 19 Duben 2016 16:58

Sokol JuliánovSlávia Fatra Napajedla 33:30 (20:13)

Branky: Popela a Hajn 9, Havránek 7, Nádeníček 5, Soukup 3

Druholigoví mladší dorostenci proti předposlednímu celku tabulky podali v prvním poločase soustředěný výkon a po 30-ti minutách vedli o 7 branek.

Po změně stran se soupeř zlepšil, několikrát snížil na rozdíl dvou branek, byl nepříjemný a naši hráči museli o dva ligové body bojovat až do posledních minut zápasu.

Brankáři družstvo v rozhodujících chvílích podrželi, obrana byla „němá“, v útoku se střelecky prosadili Popela, Hajn a Havránek.

Další výhra čekala naše mladší dorostence na domácí půdě. Kluci sehráli utkání proti předposlednímu týmuNapajedel a během prvního poločasu si vytvořili solidní náskokrozdílem 7 branek, kdy se po dlouhé době střelecky opět dařilo kapitánu mužstva Michalu Havránkovi.

Během druhého poločasu se nám přestalo dařit a jakoby jsme hrálinaprosto jiné sestavě a jinému soupeři než v prvním poločase.

TýmNapajedel se zvedl a začal se střelecky prosazovat jeden gól za druhým. Naštěstí se na nás soupeř již nestihl dotáhnout a zápas jsme vyhrálipoměru 3 branek. Střelecky tým podržel Popela, Hajn a mnoho černé práce odvedl Petr Nádeníček. Tentokrát se nedařilo Patriku Soukupovi ani Ondřeji Chovancovi, příští zápas určitě zase pomůžou oni.

Trenér Čermák Petr

 

 
Aktualizováno Úterý, 19 Duben 2016 17:06