Úterý, 12 Duben 2016 17:50

Sokol Juliánov – SK Žeravice 31:23 (14:12)

Branky: Václav a Soukup 8, Vereš 6, Hajn 3, Nádeníček, Raida a

Havránek po dvou

Druholigoví mladší dorostenci proti poslednímu celku tabulky se dlouho trápili. Ještě 12 minut před koncem byl stav skóre 20:20, až zlepšeným výkonem v samotném závěru, zejména za přispění brankáře Doudy, jsme dokázali převzít iniciativu a soupeře dostat pod tlak, vstřelit několik pěkných branek a zvítězit.

Nedělní dohrávka zápasu pod Bílou horou byla úspěšně splněna. Cílem družstva Juliánova byla povinnost porazit hostující tým SK Žerašice, který je v aktuální sezóně na poslední příčce. Zápas se však neodehrával dle představ a obě mužstva si byla téměř rovná zhruba do 50. minuty hry. Tým Juliánova vyhrával po celý zápas rozdílem 1-2 gólů.

Posledních 10minut, však suveréně patřilo naším klukům a soupeři odskočilo nakonec o 8 branek.

Střelecky se nedařilo kapitánovi Michalu Havránkovi. Naopak tentokrát překvapil Denis Vereš, hrající na postu spojky. Střelecky se také neztratil Soukup PatrikVáclavem Vojtěchem.

Další zápas nás opět čeká na domácí půdě, kdy budeme hostovat týmNapajedel.