MISTROVSKÁ UTKÁNÍ PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
mladší dorostenci - mladší dorostenci
Úterý, 15 Březen 2016 12:48

V OSTRAVĚ JSME NEUSPĚLI

SOKOL OSTRAVA - SOKOL JULIÁNOV    38 : 31

Dne 13.3.2016 zajíždělo družstvo ml. dorostenců do 170 km vzdálené Ostravy. Cesta byla časově náročná, avšak stihli jsme dojet s dostatečným předstihem.

Momentálně naše družstvo prochází obměnou a skládá novou základní kostru týmu. Zpět po dlouhodobé pauze se vrátili hned tři hráči, které je potřeba co nejdříve zabudovat do týmu a každému rozdělit svoji hráčskou funkci, kterou bude vykonávat. Do začátku zápasu nastoupil neobvyklý základ hráčů, na který tým nebyl zvyklý. Důvěru dostali ti, kteří si ji zasloužili na tréninku svojí snahou a poctivostí. Hned od začátku zápasu jsme výborně bránili, avšak veškeré střely z dálky soupeře padaly do naší sítě. Nedařilo se brankáři Lukáši Porubovi, který v 10. minutě přepustil místo střídajícímu Vojtěchu Doudovi. Očekávaný základ hráčů nezklamal a svojí snahouobraně odváděl proti fyzicky zdatnějším hráčům Ostravy výborné výsledky. Po celý zápas jsme však prohrávali o 2 góly a již nedokázali soupeře přehrát. Poslední minuty zápasu kluci nezvládali a nakonec prohráli o 7 gólů. Nejlepším hráčem Sokola Juliánova byl paradoxně navrátilec Petr Nádeníček. Kvalitní výkon také předvedl další navrátilec Patrik Soukup. V bráně podržel Vojtěch Douda.

BRANKY A SESTAVA - Nádeníček 7, Hradský 6, Hajn 5, Popela 4, Soukup a Havránek 3, Nakielny 2, Chovanec 1, Douda, Kolb a Poruba 0

Aktualizováno Úterý, 15 Březen 2016 13:01