Středa, 04 Prosinec 2013 08:32

Sokol Juliánov – HK Ivančice 32:32 (16:17)

Branky: Stein 11, Soukup 7, Václav 5, Horník 3, Nakielný a Buchta 2,

Havránek a Schoř 1

Mladší dorostenci proti tradičnímu účastníku soutěže podali bojovný výkon, nechybělo mnoho a oba body zůstaly v Brně.

V prvním poločase vedli častěji hosté, poločas vyhráli o branku 17:16. Druhý poločas začali lépe domácí a zády vedli rozdílem čtyř branek. Pak jsme však zbytečně brzy vystřídali, hráči z lavičky své „kolegy“ plně nenahradili, čehož soupeř využil a několikrát pak srovnal skóre. V normální hrací době utkání skončilo nerozhodně, stejně tomu tak bylo i po našem sedmimetrovém hodu, který jsme zahrávali až po uplynutí 60-ti minut hrací doby. Remíza však byla spravedlivým vyjádřením sil na hřišti…..

Tabulku soutěže před posledním podzimním kolem vede Zlín s 18-ti body, druhý Prostějov má 16 a třetí Velké Meziříčí 14 bodů. Naše naděje jsou na 7.místě se ziskem 11-ti bodů.

Další výsledky 2.ligy mladších dorostenců::

Rožnov – Prostějov 29:33, Luhačovice – Velké Meziříčí 31:32, Velká Bystřice – Sokolnice 47:27, Bystřice pod Host. – Litovel 17:33 a Polanka – Zlín 11:24.

Aktualizováno Středa, 04 Prosinec 2013 08:35