mladší žáci - mladší žáci
Středa, 18 Květen 2016 14:10

Sokolnice - Sokol Juliánov 16:17 (7:10)

Branky: Kolečkář 7, Janeček 4, Pešák, Karas a Dvořák po dvou

Proti vedoucímu celku jihomoravské ligy, který v dosavadním průběhu soutěže ztratil pouhopouhý jeden bod za remízu s celkem Hustopečí, nastoupil náš celek sebevědomě a s cílem uhrát co nejpřijatelnější výsledek. Úvodní minuty zápasu byly však v režii domácího celku, po úvodních nezdarech jsme však převzali iniciativu, otočili skóre a první dvacetiminutovku vyhráli 10:7.

Také úvod druhého poločasu patřil domácím, kteří třemi brankami v jednom sledu vyrovnali. Pak jsme vedli 12:10, 13:11, domácí však 2x vyrovnali, závěrečný finiš však vyšel lépe našemu celku, jemuž domácí svou 16.branku vstřelili až se závěrečným klaksonem.

Výkon všech hráčů zodpovědný a bojovný, drobné chyby jsme nahrazovali houževnatostí a pílí. Výborný Hanych v brance, střelecky úspěšní Kolečkář a Janeček, vcelku nečekané, ale nádherné, branky Dvořáka a Karase. Konečný verdikt: zasloužené vítězství po výborném výkonu !!! Jen tak dále…

Aktualizováno Středa, 18 Květen 2016 14:14