mladší žáci - mladší žáci
Středa, 11 Červen 2014 14:12

PO BOJI JSME BODY NEZÍSKALY

V neděli 8.6. zakončili naši žáci letošní sezonu v Telnici.

Mladší žáci podle tabulkových předpokladů neměli šanci proti již jistému stříbrnému týmu z Telnice. Zápas se ale vyvíjel asi trošku jinak, než si domácí hráči a diváci mysleli. Na vysunutou obranu soupeře 3:3 jsme našli účinnou zbraň v podobě dobrého pohybu hráčů bez míče a o poločase svítilo na ukazateli 10:9 pro domácí. Když v desáté minutě Svoboda srovnával skore na 16:16,zdálo se, že se rodí velké překvapení, ale bohužel ztrátami míče a špatnou obranou jsme dostali 7 branek v řadě za sebou a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Střelecky se dařilo Svobodovi 7 branek a svůj nejlepší výkon v této sezoně předvedl Svojanovský ,autor 6 branek. Výborně zachytal Plch. Pochvalu zaslouží ale všichni hráči za předvedený výkon. Škoda jen že to byl poslední zápas a nemůžeme v nastoleném trendu pokračovat i nadále.TELNICE-JULIÁNOV-28:18

Aktualizováno Středa, 11 Červen 2014 14:21