mladší žáci - mladší žáci
Středa, 18 Květen 2016 14:10

Sokolnice - Sokol Juliánov 16:17 (7:10)

Branky: Kolečkář 7, Janeček 4, Pešák, Karas a Dvořák po dvou

Proti vedoucímu celku jihomoravské ligy, který v dosavadním průběhu soutěže ztratil pouhopouhý jeden bod za remízu s celkem Hustopečí, nastoupil náš celek sebevědomě a s cílem uhrát co nejpřijatelnější výsledek. Úvodní minuty zápasu byly však v režii domácího celku, po úvodních nezdarech jsme však převzali iniciativu, otočili skóre a první dvacetiminutovku vyhráli 10:7.

Také úvod druhého poločasu patřil domácím, kteří třemi brankami v jednom sledu vyrovnali. Pak jsme vedli 12:10, 13:11, domácí však 2x vyrovnali, závěrečný finiš však vyšel lépe našemu celku, jemuž domácí svou 16.branku vstřelili až se závěrečným klaksonem.

Výkon všech hráčů zodpovědný a bojovný, drobné chyby jsme nahrazovali houževnatostí a pílí. Výborný Hanych v brance, střelecky úspěšní Kolečkář a Janeček, vcelku nečekané, ale nádherné, branky Dvořáka a Karase. Konečný verdikt: zasloužené vítězství po výborném výkonu !!! Jen tak dále…

Aktualizováno Středa, 18 Květen 2016 14:14

Úterý, 19 Duben 2016 16:54

HK Ivančice - Sokol Juliánov 21:17 (9:13)

Branky: Janeček 8, Pešák a Valehrach 3, Dvořák 2, Suchna 1

Ke třetímu jarnímu mistrovskému utkání nastupovali mladší žáci Juliánova bez několika hráčů základního kádru, na výkonu v první půli to však nebylo znát. Úvod i závěr druhé půle nám však vůbec nevyšel. Již během prvních šesti minut jsme přišli o slibný čtyřbrankový náskok, pak byla hra vyrovnaná, v závěru se však projevila větší fyzická vyspělost domácích, proti jejichž tvrdé hře jsme v závěru zápasu nenašli protizbraň.

Pozitivem však bylo, že si zahráli všichni hráči, některým však chybí více odvahy, což je dáno zejména jejich obavami cokoliv pokazit. Výkon všech přítomných lze však hodnotit kladně.

Aktualizováno Úterý, 19 Duben 2016 16:55

Úterý, 12 Duben 2016 17:46

Sokol JuliánovSHC Maloměřice 18:11 (8:6)

Branky: Janeček 7, Kolečkář 6, Valehrach 2, Pešák, Karas a

Suchna po jedné

V prvním jarním kole hostoval Juliánov v Kuřimi a prohrál o branku. V premiéře před vlastním publikem podal již zlepšený výkon a poslední celek tabulky přehrál 18:11.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, pak domácí zpřesnili hru a vedli 6:2. V následujících minutách jsme polevili a dovolili soupeři snížit na rozdíl dvou branek. Po změně stran jsme vedli již 13:6 a mohli tak dát příležitost i dalším hráčům širšího kádru, z nich příležitost ke vstřelení branky však využil jen Karas. V poklidném závěru jsme jasné vítězství uhájili.

Z brankářů byl tentokráte úspěšnější Kosina, střelecky se prosadily opory družstva Kolečkář a Janeček.

Aktualizováno Úterý, 12 Duben 2016 17:47

Winter Cup 2016 PDF Tisk Email
Pondělí, 21 Březen 2016 15:34

Brněnská zimní liga
Winter Cup 2016
V zimní pauze se uskutečnil turnaj mladších žáků. Zúčastnily se ho čtyři brněnské kluby. Turnaj byl rozdělen do čtyř sobot, kdy vždy jeden klub pořádal turnaj na domácím hřišti. Jako první se tohoto úkolu zhostilo KP Brno, následovaly Maloměřice, Bohunice a vše vyvrcholilo u nás na Julcu. Naši mladší žáci podávali vyrovnané a stabilní výkony a zaslouženě obsadili krásné druhé místo, za které dostali medaile a poháry.
Díky ochotě rodičů jsme mohli zakoupit pohár pro každé dítě a největší odměnou pro nás rodiče byly rozzářené oči a úsměvy na tvářích našich kluků.
Bylo po dlouhé době krásné vidět semknutí rodičů a mladších žáků, které zapřičinilo neuvěřitelnou a nezapomenutelnou  sportovní atmosféru.
Jen více takových úspěšných akcí!
ZÚČASTNĚNÍ HRÁČI : Kryštof Valehrach , Tomáš Šlesinger , Matouš Kolečkář , Richard JanečekPatrik KarasFilip SuchnaVojtěch PetrákOndra VlasatíkMatyáš Maruška,,Tomáš Hanych , Honza  Dvořák, Martin  Kosina, Jan Pešák
Za rodiče Alice VALEHRACHOVÁ a Petra ŠLESINGEROVÁ

Aktualizováno Pondělí, 21 Březen 2016 15:38

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ PDF Tisk Email
Úterý, 17 Listopad 2015 12:14

Sokol JuliánovSokol Sokolnice 15:21 (6:13)

Branky: Janeček 9, Kolečkář 3, Karas, Maruška a Suchna po jedné

Mladší žáci se svého nedělního soupeře až příliš báli. V první půli se nám nedařilo na obraně, kupili jsme technické chyby a neproměňovali šance. Po změně stran se hra zlepšila, zdokonalili jsme zejména obrannou fázi a proti dosud neporaženému soupeři jsme nakonec uhráli vcelku lichotivý výsledek.

Aktualizováno Úterý, 17 Listopad 2015 12:15