Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší
Úterý, 12 Duben 2016 17:39

DVĚ VÍTĚZSTVÍ A DVĚ REMÍZY

V neděli 10.dubna odpoledne se v hale Sokola Juliánov na Slatinské ulici hrála čtyři mistrovská utkání jihomoravských i celostátních házenkářských soutěží. Mladší žáci i mladší dorostenci zvítězili, starší žáci a muži získali za remízy po bodu.

Ve druhém jarním kole jihomoravské ligy mladších žáků zvítězily naše naděje nad družstvem SHC Maloměřice 18:11 po poločase 8:6. Starší žáci obou celků odehráli vyrovnané utkání a rozešli se smírně 20:20 (13:11). V zápase 2.ligy mladších dorostenců soupeř z Hané dlouho vzdoroval, nakonec však Juliánov porazil SK Žeravice 31:23 po poločase 14:12. Druholigové derby mužů Juliánova a Maloměřic skončilo smírně 32:32 (13:14).

Více informací v jednotlivých sekcích

V sobotu 16.dubna hrají mladší i starší žáci v Ivančicích, kde jsou začátky zápasů v 10 a 11:30 hodin. V neděli o den později hrají dorostenci i muži svá další mistrovská utkání druhých lig v domácím prostředí proti celkům Napajedel. Začátky jsou v 15 a 17 hodin.

Aktualizováno Úterý, 12 Duben 2016 17:42