MISTROVSKÁ UTKÁNÍ PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 05 Duben 2016 16:54

Dne 5.4.2016 odehrálo družstvo mladších dorostenců další zápas proti týmu TJ Sokol Centrum Haná. Tento tým se momentálně nachází na 3. místě tabulky. Tým Juliánova jel opět v oslabené sestavě o několik hráčů. Šance vyhrát byla však velmi reálná, avšak každý věděl, že výhra bude bolet a bez snahy úspěch sám nepřijde. Bohužel některým hráčům Juliánova chyběla motivace a tak nepodrželi ostatní spoluhráče, kteří do zápasu vložili mnoho sil. Celý zápas Sokol Juliánov prohrával, avšak soupeř se mu nedokázal trhnout a kluci z Julánova vždy skóre dotahovali. Nakonec se nám nepodařilo výsledek obrátit a prohra o 4góly byla zasloužená. Velké zklamání trenéra bylo v hráčích, kteří se nedokáží přizpůsobit situaci v týmu a v případě, že nehrají na svém postu, přestávají hrát, místo toho aby tým podrželi. Další zklamání bylo v hráčích hrajících na křídlech, kteří se nedokázali prosadit.

 Obrovskou pochvalu si zaslouží Tomáš Hanuš, který v bráně předváděl neuvěřitelné zákroky. Totéž druhý brankář Vojtěch Douda, který se ho snažil také dobrými zákroky napodobit. Velkou pochvalu si též zaslouží svou snahou a drilem Janíček Šimon, kterýobraně předvedl kus práce. Na pivotu se dařilo Michalu HavránkoviPatrikem Soukupem a stabilně dobrým výkonem se předvedl David Popela, který byl však omezen osobkou a zraněnímdolní části zad.  

Velký přínosem do budoucna je skvělá atmosféra v mužstvu, jak před zápasem, tak i během zápasu, kdy se kluci s trenérem hecovali k lepším výkonům !!!

Jen tak dál !

STŘELCI BRANEK Popela David a Soukup Patrik 7, Havránek Michal 5, Hajn Patrik 4, Vereš Denis 3, Chovanec  Ondřej a Janíček Šimon 1

 

Aktualizováno Úterý, 05 Duben 2016 17:10