MISTROVSKÁ UTKÁNÍ PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Úterý, 27 Říjen 2015 09:12

„DOMA“ JEN NA 40%

V neděli 25.října sehrála juliánovská družstva další mistrovská utkání svých soutěží v domácím prostředí naší haly na Slatinské ulici. Muži nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu proti celku Sokola Prostějov II a zvítězili 38:31. Mladší dorostenci odehráli vyrovnaný zápas se Sokolem Centrum Haná a prohráli jen rozdílem branky 39:40. Mladší žáci odehráli dva zápasy s celkem Legata Hustopeče. S „A“ družstvem prohráli 15:23 a s „béčkem“ 17:19. Starší žáci zaznamenali třetí vítězství, když si poradili s celkem Hustopečí 35:18.

V tabulce 2.ligy mužů jsou naši hráči na 2.místě se ziskem devíti bodů, mladší dorostenci ve 2.lize mladších dorostenců jsou na 7.místě tabulky a dosud získali 6 bodů. Starší žáci v Jihomoravské lize získali zatím 6 bodů a v tabulce jsou zatím na 8.místě. Mladší žáci jsou na 5.místě se ziskem devíti bodů.

Více informací v jednotlivých sekcích

Další mistrovská utkání sehrají naše žákovská družstva až v neděli 8.listopadu v domácí hale proti celkům Bohunic, neboť „dušičkové“ zápasy v Sokolnicích byly odloženyna 15.listopadu.

Až v sobotu 14.listopadu odehrají svá další mistrovská utkání mladší dorostenci a muži. Hraje se v Napajedlech a soupeřem nám budou domácí celky Slávia Fatra Napajedla, a to v 16 a 18,00 hodin

Aktualizováno Pondělí, 09 Listopad 2015 08:39