MISTROVSKÉ UTKÁNÍ PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
Středa, 21 Říjen 2015 06:17

PORÁŽKY I VÍTĚZSTVÍ

V neděli 18.října sehrála juliánovská družstva mistrovská utkání svých soutěží v halách soupeřů. Muži nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu v Kostelci na Hané a po vyhraném prvním poločase zde nakonec prohráli 24:28. Mladší dorostenci hráli na „půdě“ vedoucího celku tabulky v Rožnově pod Radhoštěm a i oni prohráli 29:36. Mladší žáci v Králově poli opět překvapili a svého soupeře bez větších problémů přehráli 22:16. Starší žáci sehráli se stejným soupeřem dvě utkání. S „A“ družstvem jsme prohráli 20:36 a „B“ celek porazili 25:20.

V tabulce 2.ligy mužů jsou naši hráči na 3.místě se ziskem sedmi bodů, mladší dorostenci ve 2.lize mladších dorostenců jsou na 5.místě tabulky a dosud získali 6 bodů. Starší žáci v Jihomoravské lize získali zatím 4 body a v tabulce jsou zatím na 8.místě. Mladší žáci po dalším bodovém zisku jsou na 3.místě s devíti body na svém kontě.

V sobotu 10.října sehráli svůj první mistrovský turnaj také naši minižáci. V telnické hale jsme postavili družstvo přípravky i kategorii mini. Minižáci všechna svá utkání sice prohráli, přesto se nám několik pěkných akcí podařilo zahrát. Přípravka vyhrála čtyři z pěti zápasů. Střelecky se dařilo Šlesingerovi a Málkovi, v brance hodně pochytal Prášek. Vzhledem k tomu, že mnoho minižáků začalo s házenou teprve po prázdninách, byly výsledky na turnaji dobré

 Další mistrovská utkání sehrají naše družstva již nastávající víkend.

V neděli 25.října se pod Bílou horou hraje již v 10:30 hodin, kdy mladší žáci hostí Hustopeče. Pak následuje utkání starších žáků obou klubů a ve 13:15 hod. druhé utkání mladších žáků JuliánovHustopeče „B“. Zápas 2.ligy mladších dorostenců JuliánovSokol Centrum Haná se hraje od 15:00 hodin a program zakončí druholigové utkání mužů Sokol JuliánovSokol II Prostějov, které výhoz v 17:00 hodin.   

Aktualizováno Středa, 21 Říjen 2015 06:21